sistre cila

NAVİGASYON

Kampanyalardan Haberdar Ol?

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresini yada GSM Numaranı Bırakman Yeterli. Kampanya İletişim Onayı İçin Seninle İrtibata Geçeceğiz.

sistre cila

DIŞ MEKAN DECK(DEK),TEAK(TİK)BENZERİ AHŞAPLARIN SİSTRESİ CİLASI
ÖZELLİKLE RESTORANT, CAFE,TERAS HAVUZ KENARI VE OTELLERİN BAZI DIŞ MEKANLARINDA KULLANILAN DEK ,TİK VE BUNA BENZER DIŞ MEKAN ZEMİN KAPLAMALARINIZI SİSTRE MAKİNASI İLE ZIMPARALAYIP İLK GÜNKİ GÖRÜNTÜSÜNE KAVUŞTURUYORUZ.
NEDEN SU BAZLI CİLA?
Tamamen kokusuz,çok dayanıklı,kokusuz ,uzun ömürlü ve doğal görünümlü,hç bir sekide kansörecen madde içermez
SİSTRE CİLA İLE İLGİLİ SORU VE CEVAPLAR
SORU 1: Sistre cila işi tozlu bir işlemmidir? CEVAP1: Her nekadar günümüzün ilerlemiş teknolojısi ile sistre cila işlemini gerceklestiriyor olsak bile ,yinede sistre cila işlemi tozlu bir işlemdir. SORU 2: Tozsuz sistre diye bir uygulama varmıdır? CEVAP2: Evet tozsuz sistre uygulaması vardır firmamız tozsuz sistre hizmeti vermektedir SORU3: Siste makinası torbalımıdır ve tozu icerisine alırmı?. CEVAP3: Evet sistre makinası torbalıdır ve tozunu içine hapseder,fakat sistre asamasında tozu olusturan sistre makinası degil ,sistre makinasının ulasamadıgı radyöter altları ve sistre makinasının kör noktası dediğimiz bolgelerin zımparalanmasında kullandıgımız zımpara makinasıdır.
SİSTRE CİLA ÖNCESİ VE SONRASI
BU SAYFAMIZDA SİZ DEGERLİ MUSTERİLERİMİZE CİLASI YIPRANMIS, ÇİZİLMİŞ, ARALARI ZAMAN İLE AÇILMIŞ PARKELERİNİZİN SİSTRE CİLALAMA İŞLEMİNDEN ÖNCEKİ VE SONRAKİ SON HALLERİNİ FOTOĞRAFLAR İLE GÖSTERMEYE ÇALISTIK