LAMİNAT PARKEDE KAMPANYA

NAVİGASYON

Kampanyalardan Haberdar Ol?

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresini yada GSM Numaranı Bırakman Yeterli. Kampanya İletişim Onayı İçin Seninle İrtibata Geçeceğiz.

LAMİNAT PARKEDE KAMPANYA

www.luksparke.com
 LAMİNAT VE LAMİNE PARKE ÜRÜNLERİMİZDE KAMPANYALARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

                       BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ. 05323965091                                 

Zamanımızın vazgeçilmez ev ürünlerinin hangileri olduğunu düşündüğümüzde ve bu ürünleri düşünürken, hem ihtiyaç hem de dekorasyon amaçlı olmaları gerekiyor diye bir kısıtlama getirdiğimizde, aklımıza gelen ürünlerin başında muhakkak ki laminant parkeler gelmekte. Laminant parkeler öncelikle sunmuş oldukları renk ve model seçenekleri ile birlikte evlerimizde istediğimiz atmosferi oluşturmamızda bizlere oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bununla birlikte gerek hava şartları gerek tasarruf önlemleri adına da sıklıkla başvurulan yöntemlerden biridir aynı zamanda. Daha eski kullanımlarında, soğuk hava koşulları karşısında ahşabın yalıtım özelliğinden faydalanmak isteyen ihtiyaç sahibi tüketiciler, şimdi laminant parke ile sadece ahşabın yalıtım özelliği ile yetinmeyip kolay temizlenme, çizilmeme, hijyen, görsel uyum ve daha nice faydalarından da yararlanmak istiyorlar.

Ahşap malzemelere oranla daha fazla fayda sağlayan bu malzemeleri incelediğimizde Laminant parkelerin genel anlamda doğal malzemeler ile elde edildiklerini görmekteyiz. Basitçe içeriğinden ve yapımının aşamalarından söz edecek olursak laminant parkeler belli oranlarda reçine ve talaşın bir araya getirilip sıkıştırılması ile elde edilen levha yüzeylerine pek çok renk ve desenin uygulanması, en son desenlerin aşınmaması adına yüzeyinin cilalanması ile elde edilmekte. Kısacası ilk malzeme, ana malzemeye farklı malzemeler karıştırılarak ve ana malzeme farklı işlemlerden geçirilerek fayda oranı daha yüksek maliyet oranı daha düşük yeni bir malzemeye dönüştürülmekte. Elbette ki bu dönüşümün temelleri tüketici talepleri doğrultusunda gelişmektedir. Örneğin gün geçtikçe değişen ihtiyaçlar, tüketicilere sunulan seçenekler karşısında gelişen zevkler değişen hava koşulları ve sıklıkla baştan dizayn edilen iç dekorasyon ile uyum içerisinde olması beklenen laminant parkeler, bu sektörün genel pazar içerisindeki payının büyümesinde oldukça büyük bir etkiye sahip bulunmakta.

Her geçen gün artan tüketici ihtiyaçlarından ilham alınarak ve teknolojik gelişimlerden faydalanılarak pek çok yeniliği bünyesine katan laminant parke sektörü birçok firmaya bünyesinde yer açmış bulunmakta. Köklü firmaların yanında, bu köklü firmalara rakip olmaya çalışan yeni firmalarında sektöre dâhil olma isteği ile birlikte, hızlı gelişen sektör aynı zamanda ciddi bir rekabeti de beraberinde göğüslemektedir. Rekabet sadece sunulan fayda kalemlerine bağlı bir değişken olmaktan çıkmış, teknolojiyi işin içine katarak düşürülen maliyet kalemlerinden de bir o kadar etkilenen bir değişken olmuştur. Tüm ana hatlarında şöyle kabaca bahsettiğimiz laminant parke firmaları elbette bu yarış içerisinde hedefledikleri kitleye ulaşabilmek adına farklılıklar ve farkındalıklar oluşturmak durumunda kalmıştır. Firmaların tüketiciye ulaşmak adına kullandıkları en etkili yöntemlerin başında reklam ve kampanyalar bulunmakta. Kampanyalar ise bu firmalara; kendi stok, maliyet, talep, hammadde, emek ve buna benzer birçok durumunu gözden geçirdikten sonra, belirledikleri yeni fiyatlar üzerinden tüketiciye daha çok yaklaşabilme imkânı sağlamaktadır.