Laminat Parke

Laminat Parke, laminat parke, laminant parke ankara

NAVİGASYON

Kampanyalardan Haberdar Ol?

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresini yada GSM Numaranı Bırakman Yeterli. Kampanya İletişim Onayı İçin Seninle İrtibata Geçeceğiz.

Laminat Parke

Laminat Parke


Laminat parkeler birçok avantajlı özelliklerinden dolayı tercih edilmektedir. Montajı ve temizlikleri son derece kolay olan laminat parkeler renk ve doku çeşitliliği bakımından da bize geniş bir alan sunmaktadır. Dışarıdan gelen darbelere, sıvı temizlik maddelerine, aşınmaya, çizilmelere, güneşin zararlı ışınlarına ve ateşe karşı dayanıklı olan bu parkenin kullanım alanları oldukça geniştir.

Laminat parkelerin tercih edilmesinde birçok faktör vardır. Bu faktörlerden en önemlileri, ağaç çeşitlerinde göreceli olarak azalma, ahşap malzemelerin bakımının zor olması ve ahşap malzemelerde maliyetin yükselmesidir. Laminat parke, kullanıcılarına birçok avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlardan bazılarını sizler için araştırdık. Parkenin üzerinde ayakkabı ile korkmadan yürüyebilirsiniz. Çizilmez ve ezilmez. Ev ve büro eşyalarına karşı dayanıklıdır. Her türlü darbeye dayanıklıdır. Leke tutmaz. Rengi solmadığı gibi güneş ışınlarının verdiği zararlardan etkilenmez. Alerji yapıcı maddeler içermez. Üzerinde toz tutmaz. Evde kullanılan kimyasallara karşı dayanıklı bir malzemedir. Kolay bir şekilde temizlenir. Sigara ve purodan etkilenmez. Yerden ısıtmalı mekânlarda güvenli bir kullanım sunar. Montajı çok kolaydır hemen kullanabilirsiniz. Bakımı çok kolaydır. Elektrik süpürgesi ile üzerini süpürdükten sonra üzerini nemli bir bezle temizleyebilirsiniz. Sistre cila istemez.

Oldukça fazla avantaja sahip olan laminat parke günümüzde en çok tercih edilen parkelerin başında gelmektedir.