PARKE MARKALARI

NAVİGASYON

Kampanyalardan Haberdar Ol?

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresini yada GSM Numaranı Bırakman Yeterli. Kampanya İletişim Onayı İçin Seninle İrtibata Geçeceğiz.

PARKE MARKALARI

Sistre Cila m2 si16TL | Su Bazlı Cilada En Uygun fiyat, Ankarada sistre cila fiyatları ,tozsuz sistre,kokusuz sistre cila,Laminat Parke


LAMİNAT, LAMİNE VS. HANGİ PARKE MARKALARI ÖNEM KAZANIYOR?

Ser Floor ve Agua Floor

Kalite ve uygun fiyatın doğru eller aracılığıyla tüketiciye ulaşmasını kendine görev bilen 39 yıldır bu işi yapan ve 2003 yılından bu yana zincir mağazalar şeklinde, zemin ile alakalı birinci elden çözüm üreten Serfloor markasıtüketiciyi aynı zamanda Aqua Floor markası ilde buluşturmakta geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren firma tüketicilerden gelen tüm ihtiyaçları karşılamaya çalışmakta.

Çemsan

Türkiye’de 1978 yılı itibariyle MDF ve Laminant Parke Üretimini gerçekleştiren ilk marka olmanın gurur ve sorumluluğunu taşıyan Çemsan Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. 300.000 m2 alan üzerine kurulmuş fabrika ve üretim tesisleri ile hem yurtiçi hem yurtdışı piyasalarda kendine yer edinmiştir. İlk üretim markası olmanın vermiş olduğu sorumluluk ve vizyonundaki öncülük ilkeleri ile uzun süredir Türkiye’nin sayılı büyük şirketleri arasında yer almaktadır.

E motion ve Harmonyfloor

1961 yılında Trial/Avusturya’da Fritz Egger tarafından açılan levha fabrikası ile temelleri atılan EGGER şirketinin “ ağaçtan daha fazlası “ siloganı ile üretmiş olduğu ürünlerden ikisidir ve türkiyede satışı distribitörler aracılığı ile gerçekleşmekte. Egger şirketi yenilenebilir enerji ve çevre konularında hassaslık göstermekle birlikte parke konusunda ise dünya lideri firmalardan biri olma özelliğini taşımaktadır.

Kaindl

Lungötz’de yüz yıldan daha uzun bir zaman önce bir kereste fabrikası olarak temelleri atılan marka geçen bir asırlık süreyi sahiplendiği yenilikçi vizyonu ile ardında bırakmıştır 2000 lere yaklaşırken önce Aspen yapı ve zemin sistemleri bünyesine dahil olan Kandl bunu takibeden süreçte Dendro Parke tarafından devralınmıştır.

Parkelam

Çamsan Entegre tarafından 1998 yılında üretimine başlanmıştır. Diğer parkelere oranla öncelikle daha  uygun fiyatlara sahiptir ayrıca daha dayanıklı ve daha çzilmez bir yüzeye sahiptir. Bu durum ise onu daha hijyenik bir ürün haline getirir. Çok geniş renk seçeneği ve kullanım kolaylığı ile müşterilerin zevkine sunulmaktadır.

Kronoswiss

Kronoswis, Swissfloor ve Kronotex Laminant parkeleri öncelikle uygulamasının kolaylığı bakımından çokça tercih sebebi olmaktadır. Kendine ait kilit sistemi ile birleşen parke levhaları döşemeyi ve sonrasında değiştirmek istediğinizde değişimi zevkli hale getirmektedir, bunun sebebi ise döşeme işlemi çekiç veya başka bir alete ihtiyaç duymadan sadece ellerinizle kısa sürede yapabileceğiniz bir işlemdir. Malzeme bakımından tahtadan daha sert bir malzemeye sahiptir ancak taş zemin sertliğinden yumuşaktır.