Su Geçirmez

Su Geçirmez Parke

NAVİGASYON

Kampanyalardan Haberdar Ol?

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresini yada GSM Numaranı Bırakman Yeterli. Kampanya İletişim Onayı İçin Seninle İrtibata Geçeceğiz.

Su Geçirmez

Parke kullanırken kişilerin en çok şikâyet ettikleri konuların başında parkelerin suyla temas ettikleri zaman kabarmalarıdır. Sudan etkilemeyen parkeler %100 su geçirmez olup sizi yıllarca hizmet verirler.

Su geçirmez parkeler su geçirmedikleri gibi oluşan neme karşıda dayanıklıdırlar. Bu özelliklerinden dolayı da ne şişerler ne de kabarma yaparlar. Özellikle nem oranın yüksek olduğu yerlerde kullanılır. Mutfak, banyo, koridor, kiler, bodrum ve kapalı teraslarda güvenli bir şekilde kullanılır. Su geçirmez parkeler otellerde, restoranlarda, alışveriş mağazaları, spor salonları ve ofisler için oldukça kullanışlıdır. Yoğun yapılarından dolayı diğer sıradan ahşap laminat parkelerden farklı olarak sesleri daha fazla emer ve üzerinde yürürken topuk sesini akustik bir sese çevirir. Poliüretan bir tabaka ile kaplı oldukları için toz ve leke tutmazlar ve kolay bir şekilde aşınmazlar.

Su geçirmez parkeler uygulandıkları alanın sıcaklık durumuna uyum sağlayarak kişiye konforlu bir kullanım olanağı sunarlar. Sıcaklık değişimlerinden etkilenmezler. Bakımı ve temizlenmesi de oldukça kolaydır. Su geçirmediği için onları 10 yıl boyunca güvenle kullanabilirsiniz.