MoonLoc

MoonLoc Parke

NAVİGASYON

Kampanyalardan Haberdar Ol?

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresini yada GSM Numaranı Bırakman Yeterli. Kampanya İletişim Onayı İçin Seninle İrtibata Geçeceğiz.

MoonLoc

Moonloc parke ülkemizde ilk defa kilitli üretilen laminat parkedir. Bu parke dünyanın en iyi kilitli sistemine sahip olmasıyla bilinmektedir. Moonloc parke ürünlerinde mükemmeliyeti yakalayabilmek için araştırmalarına ve çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Moonloc laminat parke 31. sınıfı AC3 sınıfında bulunmaktadır. Moonloc laminat parkede Unıc-Clic Sistemi kullanılmıştır. Parkelerin kalınlıkları 8mm’dir. E1 belgesine sahip olduğu için kanserojen yapıcı kimyasal maddeler içermez. Evlerde ve ofislerde rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz. Moonloc parkeler 28 çeşit renk seçeneği ile karşınıza çıkmaktadır. Moonloc laminat parke uygulama sırasında tutkal istemez. Parkenin birbirine kolay bir şekilde geçen oluk sistemi vardır. Bu özelliğinden dolayı montaj kolaylığı sunar. MoonSılent özelliği sayesinde üstün bir ses yalıtımı sunar. Paketler şeklinde satılır. Paketlerdeki parça sayıları 8 adettir.

Moonloc parkeleri Türkiye’deki tek üreticisinden alabilirsiniz. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz Moonloc parkeler evlerinizin ve işyerlerinizin güzel ve şık görünmesine katkı sağlayacaktır.