Laminant Parke

Laminant Parke, laminat parke, laminant parke ankara

NAVİGASYON

Kampanyalardan Haberdar Ol?

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresini yada GSM Numaranı Bırakman Yeterli. Kampanya İletişim Onayı İçin Seninle İrtibata Geçeceğiz.

Laminant Parke

Laminant Parke


Laminat parkeler birçok avantajlı özelliklerinden dolayı tercih edilmektedir. Montajı ve temizlikleri son derece kolay olan laminat parkeler renk ve doku çeşitliliği bakımından da bize geniş bir alan sunmaktadır. Dışarıdan gelen darbelere, sıvı temizlik maddelerine, aşınmaya, çizilmelere, güneşin zararlı ışınlarına ve ateşe karşı dayanıklı olan bu parkenin kullanım alanları oldukça geniştir.

Laminat parkelerin tercih edilmesinde birçok faktör vardır. Bu faktörlerden en önemlileri, ağaç çeşitlerinde göreceli olarak azalma, ahşap malzemelerin bakımının zor olması ve ahşap malzemelerde maliyetin yükselmesidir. Laminat parke, kullanıcılarına birçok avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlardan bazılarını sizler için araştırdık. Parkenin üzerinde ayakkabı ile korkmadan yürüyebilirsiniz. Çizilmez ve ezilmez. Ev ve büro eşyalarına karşı dayanıklıdır. Her türlü darbeye dayanıklıdır. Leke tutmaz. Rengi solmadığı gibi güneş ışınlarının verdiği zararlardan etkilenmez. Alerji yapıcı maddeler içermez. Üzerinde toz tutmaz. Evde kullanılan kimyasallara karşı dayanıklı bir malzemedir. Kolay bir şekilde temizlenir. Sigara ve purodan etkilenmez. Yerden ısıtmalı mekânlarda güvenli bir kullanım sunar. Montajı çok kolaydır hemen kullanabilirsiniz. Bakımı çok kolaydır. Elektrik süpürgesi ile üzerini süpürdükten sonra üzerini nemli bir bezle temizleyebilirsiniz. Sistre cila istemez.

Oldukça fazla avantaja sahip olan laminat parke günümüzde en çok tercih edilen parkelerin başında gelmektedir.

Çamsan
ÇAMSAN ENTEGRE AĞAÇ SANAYİ ve TİCARET A.Ş. DUYURU ve ETKİNLİKLER ÇAMSAN ENTEGRE AĞAÇ SANAYİ ve TİCARET A.Ş. 1984 yılında faaliyete geçen ve Türkiye'de ilk kez MDF üretimi gerçekleştiren firmadır. Bu teknolojiyi ülkemize ilk defa getiren şirket olma gururunu taşıyan Çamsan A.Ş.'nin halen kalite, kapasite ve ürün yelpazesi açısından önderliği devam etmektedir. İlk olmanın öncü olmanın tüm sorumluluğunu üzerinde taşıyan Çamsan A.Ş. kalitesinden, çizgisinden ödün vermeyen MDF dendiğinde ilk akla gelen firma özelliği taşımaktadır.
Floorpan
Floorpan laminat parkeyi kastomonu entegre üretmektedir 8mm kalınlıkta 31.sınıftır E1 ve TSE belgelerine sahiptir kastamonu entegre floorpan laminat parkeye 10 yıl garanti vermektedir değişik renk seçeneklerini şirketimiz LUKS PARKE siz değerli müşterilerimize sunmak için stoklarında tutmaktadır.
Kaindl
Kaindl One ürünün en büyük özelliği Tımberland / Terre yüzey olmasıdır. Piyasadaki tüm Laminat parkelere nazaran KAINDL ONE plaka üzerindeki desene göre kabartma yüzey olmasıdır.
Kronoswiss
Kronoswiss zerafeti ve yüksek dayanıklılığı ile bilinir. Ateşe ve aşınmaya dayanıklı olan Kronoswiss zeminuygulamaları kir tutmaz ve kolay temizlenebilir.
Kronotex
Detaylar İçin Tıklayın
Peli
Bürolar, Ofisler, Konutlar, Mağazalar, Konferans ve Konser Salonları, Okullar vb. yerler için, ezilmeye ve darbeye dayanıklı, sürtünme ve çizilmeye dayanıklı, neme dayanıklı,leke tutmayan ve hijyeniktir.