Kronotex

Kronotex Parke

NAVİGASYON

Kampanyalardan Haberdar Ol?

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresini yada GSM Numaranı Bırakman Yeterli. Kampanya İletişim Onayı İçin Seninle İrtibata Geçeceğiz.

Kronotex

Dünya genelinde bir kullanıma sahip olan Kronotex parkenin farklı renk ve desenleri bulunmaktadır. Bu tür parkelerde montaj hızlı ve kolaydır. Krono grubuna ait bir parke markası olan Kronotex parke birkaç katmandan oluşur. Parkenin üst yüzey katmanı darbeye karşı oldukça dayanıklıdır. Bu katman çizilmeye, aşınmaya ve yıpranmalara karşı koruyucu bir tabaka sağlar. Daha sonra parkenin desen bölümünün oluştuğu kısım vardır. Diğer tabaka ise HDF katmanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu katman yüksek yoğunluk oluşturan lif tabakadan oluşur. Bu katman dış etkenlere ve aşırı basınca karşı koruma sağlar. Alt dengeleme tabakası sayesinde üst taraftan gelen basınç zemine dengeli bir şekilde dağılır.

Kronotex parkelerin en önemli özellikleri kilitlenme sistemidir. Bu sistem Clic2Clic olarak bilinir. Bu özellik sayesinde laminat parkeler montaj yapılırken yapıştırılmaz. Üst yüzey Timberland olduğu için çizilmelere, aşınmalara ve darbelere karşı dayanıklıdır. Kronotex parkenin de kendi içinde çeşitleri bulunmaktadır. Örneklemek gerekirse;

Kronotex Amozene, dar ve uzun bir yapıdadır ve mekâna özel bir görünüm vermektedir.

Kronotex Basic, insan kalabalığının az ve orta yoğunlukta olduğu mekânlarda kullanabilirsiniz.

Kronotex Dynamic, bu parke çeşidi her alanda kullanılma özelliğine sahiptir. Oldukça fazla dayanıklıdır.

Kronotex Mammut, doğal saç görüntüsü ile hemen fark edilmektedir. İş yoğunluğu fazla olan yerlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Kronotex parke hem çeşitleri hem de farklı desenler ile evlerinizi ve işyerlerinize farklı hava katar. Sağlamlık ve kalite olarak oldukça güvenlidirler.