Islanmayan

Islanmayan Parke

NAVİGASYON

Kampanyalardan Haberdar Ol?

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresini yada GSM Numaranı Bırakman Yeterli. Kampanya İletişim Onayı İçin Seninle İrtibata Geçeceğiz.

Islanmayan

Evlerde, işyerlerinde, spor salonlarında ve birçok mekânda çeşitli özelliklerde parkeler kullanılır. Zeminlerde özelliklede yoğun trafiğe sahip mekânlarda kullanılan parkeler hem sağlam olmalı hem de dışarıdan gelebilecek her türlü dış etkilere karşı dayanıklı olmalıdır. Ayrıca bu özelliklerinin yanında dekoratif özellikler de taşımalıdır. Zeminde kalitesiz malzeme kullanılması parkelerin ömrünün kısa olmasına neden olur. Böyle olduğu zaman bu ekstradan bir maliyet demektir.

Islanmayan parkelerinizi evinizin istediğiniz bölümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle hol, mutfak, banyo ve tuvaletlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Zaten bu tür parkeler böyle yerlerde kullanılması amacıyla üretilmiştir. Su ve nem ıslanmayan parkelere hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Islanmayan parkelerin ana maddesi sentetik reçinedir. İçlerinde ahşap bileşenlerini barındırmazlar. Bu özelliğinden dolayı su ile karşılaşan parke şişme ve kabarma yapmaz. Aynen ilk günkü gibi size hizmet ederler. Bakımları oldukça kolay ve rahat olan bu parkeleri sabun ve su ile kolayca temizleyebilirsiniz. Bağlantı noktalarından su geçmediği için kirlerin zemine geçmelerine engel olurlar.

Küfe karşı alerjisi olan kişiler bu parkeleri rahatlıkla kullanabilirler. Döşenmeleri oldukça kolay olan bu parkeler her alana rahatlıklar uygulanabilirler. Fiyatları türlerine göre çeşitlilik gösterir.