Bambu Parke

Bambu Parke

NAVİGASYON

Kampanyalardan Haberdar Ol?

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin Mail Adresini yada GSM Numaranı Bırakman Yeterli. Kampanya İletişim Onayı İçin Seninle İrtibata Geçeceğiz.

Bambu Parke

Bambu Parke


Günümüzde oldukça popüler olan bambu parke diğer parkelerden daya dayanıklı ve kendine özgü özellilikleri olan bir parkedir. Bambudan yapılmış olan parkeler adeta çelik kadar serttir ve güçlüdür. Bambu parkeler çeşitli renk ve desenlerde üretilir. Parkenin esas rengi açıktır. Koyu renkler ise basınçlı buhar ile ya da yakma yöntemleri ile elde edilir. Bambu parkelerde desenler hem yatay hem de dikey olabilir. Döşenmeleri oldukça kolaydır. Masif ve lamine olmak üzere iki çeşit üretimi yapılmaktadır.

Bambu parke zemine yapıştırılarak uygulanmaktadır. Bambu parkenin bakımı oldukça kolaydır ve masrafı hiç yoktur. Bu tür parkelerin temiz tutulması oldukça kolaydır. Günlük bakım için elektrik süpürgesi ile temizlemeniz yeterli olacaktır. Ayak izleri ve diğer lekeler kolaylıkla silinir. Bambu parkeleri silerken bezin iyice sıkıldığından emin olun. Temizlik ürünleri, parafin veya cila kullanmayınız. Çünkü kullandığınız bu ürünler parkenin üst yüzeyinde bulunan özel katmana nüfuz etmediği için parkenin daha kirli görünmesine neden olur.

                  Bambu parkelerinizin bakımını söylenildiği gibi yapılırsa parkelerinizi uzun süre kullanabilirsiniz.

Bambu
Detaylar İçin Tıklayın